Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borgi

    aktív tag

    üdv.

    Master of Magic akora ász hogy bátyám még ma is azzal jáccik dos boxban (per pill is azzal nyomul :R )

    de azrét MoM utódját se hagyguk ki Master of Orion ami mondjuk halál jáchatatlan játék volt de a 2. rész az mindent visz. Alap mü mindenkinek az életében benne kéne lennie. nekem megvan eredeti cd-n és sosem fogom megunni.
    Üstratégia és MoM hoz hasonlóan sok faj és mind különböző valamit mind jáccható custom öszeálíltásban is. grafikája nagyon szépnek mondható és ötletes az egész.
    3-adik része is megvan de annyira sem tudott lekötni hogy legalább egyszer végigjáccam.
    pach-eletlen verzióban 32k feltaláláspontnál nem lehetett több mert átment negatívban :) erre az írók nem gondoltak hogy összehozható lenne hááát nem1 szer sikerült :) ugyan ez a pénzzel :). Pach sokat javított rajta és sok túl ''táp'' dolgot javítottak ami télleg kellettek.

    Laser squad télleg nagy játék még 5.25-ös floppyn van meg nekem az instalja :)
    Chaos engine szintél. de amit még kiemelnék: Cobra Mission :) nameg X-Com összes része amit már említettetek is :) X-comban bázis támadásra mindíg 1 emberrel mentem :) akkor tutira nem vesztettem semmit :) nemúgy mint az ellen :) persze immunis volt psi támadásokra és mindíg elsőre átállított mindenkit :) snap shoottal meg mindíg 1 ből ölt :)
    és természetesen ebbea játékba is elöfordult ami az Orionban: túl kevés biten képezték le az értékeket :) nem1 katonám statjai átpörögtek: max time init 1, lövés 0 initbe kerül :Y

    a Sor végén még megemlíteném a Betrayal at Krondort is azzal is soakt el lehetett lenni főleg aki olvasta a könyvet illetve késöbb a folytatását. Return to Krondor :)

    bye

    [Szerkesztve]

    Resistance is Futile!!

Új hozzászólás Aktív témák