Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferdzsoo

    addikt

    Szerintem is nagyon érdekes a téma, a játékok ''fíling''-jeire visszatérve igazat adnék az előttem szólónak.
    Komolyan mondom utoljára amit igazán élveztem játék és azért játszottam mert megvolt a kihívás, egy jó érzést adott amikor játszottál, a Wolf 3D, és a Carmageddon volt.
    Emléxem ezekkel napokat el tudtam szórakozni hétvégenként hogy közben nem idegesítettem fel magam, és örömöt hozott a játék.
    Stratégiából talán a Red Alert 2 volt az amit szerintem mai napig nem sikerül űberelni hangulat ügyileg sehogyan.

    Multira térve én UT2k3-at gamelek rendszeresen és itt is igaz amit a kollegáktól olvastam, ha megy akkor nagyon jó és ''istennek'' érzem magam, azonban egy szarabb napon amikor bármilyen NOOB legyilkol mert mázlija van, vagy mert egy komolyabb gamer már leoltott előtte rendesen és akkor jön a gyerekes szövegeivel, na akkor ki tudok akadni rendesen.
    Ilyenkor jön az hogy csak arra a gyerekre hajtok és rájön hogy micsoda mázlija volt eddig.
    De van hogy nem jön be és akkor repkednek csak a ''mázlista k**va anyád'' meg a hasonlók.''
    De ez szerencsére nem sűrűn fordul elő. :DDD Azonban ilyenkor az ember (én személyszerint) tényleg agresszívabb néhány percig utána mindenkivel.
    De szerintem ez még az egészségesség határán belül van.
    Inkább ezen idegeskedek egy kicsit (valószínű élvezem is bizonyos szinten hogy idegeskedem ilyenkor) minthogy arra gondoljak kinek mennyi baja van körülöttem. :)

    [Szerkesztve]

    "It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Új hozzászólás Aktív témák