Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz corlagon #26 üzenetére

    Igen, olcsó a számlaveteés... csak pl nekem késedelmi kamatot számoltak fel a számlavezetési díjra... pedig végig volt pénz a számlán, csak ők késöbb vonták le valamiért. (ok, valami 5Ft volt asszem, de akkor is... ha ilyeneket hibáznak, akkor mi minden lehet még ott???)


    A másik esetem: neten akartam vásárolni a bankkártyámmal. Visa Electron, amivel természetesen nem lehetett volna. Bepötyögtem a kártya számát, majd kérte a CVC kódot... hát én találtam rajta mégegy számsort, odaírtam. Persze elutasították :) Aztán jött a meglepi a következő havi számlakivonaton: levontak párszáz forintot a netes vásárlás miatt! (mégis hogyan, ha nem is stimmelt a CVC kód???)


    A harmadik. Volt lekötött betétem náluk. Ismétlődő lekötés, az egyik forduló után egy nappal mentem be megszüntetni, és egyben fel is vettem volna kicsit felkerekítve a folyószámlámról. Erre úgy fizettek ki, hogy készpénzfelvételi díj a megszüntetett lekötés összegére + készpénzfelvételi díj a maradék párezerre, amivel a folyószámláról kiegészítették. (ahelyett, hogy a lekötés megszüntetésekor ''ingyen'' átkerül a folyószámlára, és onnan adja ki a pénzt, egyszeri kp felvételi díjjal... így a duplájába került majdnem).

Új hozzászólás Aktív témák