Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Victoryus #271 üzenetére

    Mi leköltöztünk családdal a Balcsira a nyaralóba Karácsony után. Elvittem a céges topit. Egyrészt, mert az ottani tévé nem ismeri fel a külső vinyót, így a topiról tudunk mozizni unalmas óráinkban, másrészt meg azért, hogy majd amikor a papi-mami, vagy a sógiék lenyúlják a gyereket 2 órára sétálni, esetleg megejti a gyerkőc a napi 2 alvását, akkor majd én jól el tudok merülni az írásban. Gondolom nem árulok el újdonságot azzal, hogy nem így lett. :O A lenyúlások még meg is voltak, de sem erőm, sem időm nem volt az írással foglalkozni. Így visszagondolva, jobban elfáradtam az ünnepi "szabadság" alatt, mint amikor munkaidő van. Agyilag biztosan. Egy, a két lábon járást leszámítva robotporszívó módjára közlekedő csajszi (nekimegy valaminek, visszatolat, majd megy másfelé, közben mindent felszed a földről :DDD ) nem támogatja a múzsákkal való romantikázást. És, mivel hogy nem ez a kenyérkereső foglalkozásom, a családom sem. :D Most újra van kedvem foglalkozni a dologgal, és fura módon több időm is van rá. Talán a fixebb napirend miatt, talán más miatt. A fene tudja.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák