Keresés

Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz Intruder2k5 #30 üzenetére

    Hasznos ez az útmutató a router tűzfal rtorrent-hez való beállításához. Felraktam asus-ra tesztképpen az entware-t és az rtorrent-et(easy installal) meg egy rutorrent port ellenőrző plugint, és zártnak mutatta a portot alapból. Egyébként az entware beüzemelése usb-s háttértárra nem nehéz, a padavan fw topikban írt útmutatód alapján csináltam. Lényeg hogy a háttértár az /opt alá legyen felcsatolva, tehát az automatikus /media/Kötetnév csatolásra nyomni kell egy umount-ot aztán újracsatolni az /opt alá, ja meg persze ext4-re formázottnak kell lennie a tárnak.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

  • attilav2

    őstag

    válasz csixy #408 üzenetére

    A dur-randir szerintem nem kompatibilis a prometheussal. Hiába töröltem a prometheusból az alxdm padavan-ng mappáját és klónoztam le a helyére dur-randir padavan-ng mappáját, a start.sh újbóli futtatásakor kérdés nélkül felülcsapta az alxdm padavan-ng jével. Nem tudom te hogy oldottad meg ha megoldottad egyáltalán. Nálam a dur-randir nem fordul, elhasal a kernel net/xfrm moduljánál ubi 18.04-en, 16.04-en pedig máshol hasal el. Te milyen környezetben fordítod a dur-randir-t ? Cserélned kellett az automake csomagot újabbra/régebbire ? Emiatt esetleg kellett libtoolt is felraknod forrásból, netán gettext-et is ?

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

  • attilav2

    őstag

    válasz csixy #418 üzenetére

    Én ezt már sejtettem a commit sha-ból ami ismerős volt az alexey-ből, hogy ez nem lehet dur-randir build. Csak nem szóltam :) A dur-randir egyébként nem fordul, és a mahtab is csak akkor fordul ha a nov 2-ai vagy korábbi commit állapotot klónozod le. Felejtsd el a prometheust, nem éri meg a vesződséget, kicsit kényelmetlenebb de lehet nélküle is forgatni, tisztább szárazabb érzés :) A korábbi posztokban részleteztem hogyan lehet prometheus nélkül forgatni.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

  • attilav2

    őstag

    válasz csixy #420 üzenetére

    Mahtab-ban alapból vannak skinek, a repo tartalmazza, tehát ha prometheus nélkül forgatod akkor is lesznek skinek.
    Dur-randir nem fordul, ahogy a zanezam sem, akármit csinálok, ezekben valóban nincsenek alapból skinek, bár tartalmaznak olyan branch-et amiben vannak de ezek a branch-ek nem frissek, az up to date dur-randir zanezam branch-ok ban még nincsenek skinek. Majd leírom hogyan kell egy adott repo adott branch-ét klónozni, csak fejből nem tudom, most nem vagyok gép előtt.

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Aktív témák