Új hozzászólás Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    válasz Kanczy #23 üzenetére

    Nekem az első forduló szavazásánál írta ki, hogy benne voltam az első 5000 szavazó között, és választhatok. Megadtam a nevem, az email címem, meg a platformot, és azt írták hogy megjelenést követően majd jelentkeznek, reméljük így is lesz. Azt hittem minden körnél adnak majd valami ilyet, de eddig végig ugyanez volt az ajánlat.
    Holnap délután megnyitják az új kört légy résen, és hátha Te is megkapod majd a dlc-t.

    Az emberhiány meg tényleg veszélyes, mert voltak a Mortal Kombat-ban európaiak szép számmal de jóval kevesebben. Ez meg az a játék, amit nem hiszem hogy itthon többen vennének meg, nekem is sok ismerősöm van aki nem szereti a DC-t, vagy valamelyik szuperhőst ezért nem fogja megvenni, vagy ilyen "Superman úgy is elverne mindenkit mi értelme a játéknak?" -.-". Az meg hogy nincs annyi karakter, meg az MK-ban lévő különlegességek (tag team funkció, challange tower-hez hasonló dologról sem lehet még hallani) nem nagyon kecsegteti azokat, akik megvennék, de nem biztosak a dolgukban, szóval ez szerintem egy szűk réteget fog érinteni legalábbis az országban.

    A dlc skinről pedig itt egy kép :) :

    Oliver (Green) Arrow Queen:D

Új hozzászólás Aktív témák