Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Föcsök

    aktív tag

    válasz Kanczy #8 üzenetére

    Nagyon jól leírtad mi/ki is az antihős, én nagyon csípem őket, hiszen mint írtad is mernek ölni ha kell. Márpedig kéne, mert ez a "jaj beraklak egy elmegyógyintézetbe, hogy később kiszabadulhass" + a másik piros kék jómadár nem az esetem. Ezért is csípem a másik univerzumból Deadpool-t, Wolverine-t, meg persze a nagy kedvencet, HULK-ot.

    Azt viszont nem tudtam, hogy a DC-ben Black Adam is most már inkább antihős, jó tudni.

    Más:

    Most jelentették be néhány órája hogy a második dlc karakter Batgirl.-.-" Bakker így is már 7 skin van Batman-hez, meg óriási hypehegy, reméltem, hogy valami jobb karaktert csinálnak. Most fogták és megcsinálták lányba is, kis túlzással, de na értitek. Annyi jó és Batgirl-nél sokkal érdekesebb karaktert lehetne csinálni, na mindegy azért ki fogom őt is próbálni, ha már megvettem ezt a csudás season pass-t. Kb a "Teen Titans" skin pack-nak jobban örülök mint Batgirl-nek de sebaj. Azt nem tudjátok, hogy fizetős lesz? (A Cyborg, Deathstoke maszkban!, meg a 'classic' Harley, és Wonder Woman 600-as pack-ra gondolok)

Új hozzászólás Aktív témák