Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Wonder Women baromi nőies mit ne mondjak.. de legalább jobbnak ígérkezik, mint az mk vs dc, az k...a gáz lett. Akkora szükségét nem érzem a játéknak, alapból olyan összecsapások lehetnek, amikből esélytelen lenne győztesen kijönnie az egyik félnek, ebből következik hogy brutálisan el van túlozva, már majdnem Dragon Ball szint.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Xaels #19 üzenetére

    Tudom vannak kivételek de pl Harley Quinnek semmi esélye nem lenne Wonder Womennel szemben, Jokert is lazán elverné bárki, mert harci tudása az 0.
    Előbb is írni akartam hogy persze megmagyarázni meg lehet hogy miért tudta ez meg ez legyőzni azt, mk vs dc-be is volt valami gyenge sztori miért bírnak el Superman-nel meg a többiek is erősebbek lettek.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz oriic #63 üzenetére

    Legjobbtól azért messze áll, inkább az történt hogy nem volt hasonló sorozat ami ellenfele lehetett volna ezért is tudta ilyen sokáig húzni. Az egész nagyon el lett nyújtva, Lanaval azok a lelkizések, évadokat szenvedtek végig, nah meg később jó ha 1 évadba 2-3x használta a képességeit, emlékszem haverral mennyit röhögtünk azon hogy 10 évadon keresztül keményen 2x sikerült repülnie. Egy évadra durván 2-6 rész jutott ami igazán izgalmas és értékelhető lett és ebbe bele tartozik a nyitó és záró rész, persze volt kivétel, de a többsége az töltelék. Azt mondom hogy ebből kihozhattak volna egy 5 évados korrekt sorozatot, de sajnos jobban ráment a drámázásra és a rengeteg párbeszédre, monológokra, mintsem maga Superman történetére. A sorozatból mindig is hiányzott a hitelesség a hősökkel kapcsolatban néha már vicces volt, mint kemény, nah meg egyáltalán nem képregényhű, de még rajzfilm se persze ez kisebb gond. A fináléba Darkseidot egy ütéssel elintézte... az mindenképp csalódás volt, összeségébe végignéztem ha már anno megtetszett, de idővel elmaradt a minden héten várás és háttérbe szorult, sőt volt hogy pár részt kihagytam (nem szándékosan) de mint kiderült nem volt jelentőségük, később letöltve végigtekergettem őket, ebből is látszik hogy szimplán egy évadra sok volt az a 22-24 rész.

Új hozzászólás Aktív témák