Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz DummyBoy #2 üzenetére

    "Na mert aztán a WoT olyan hihetetlenül bonyolult egy játék"

    Messze összetettebb, mint bármelyik FPS. Hogy eredményes legyél, ismerned kell az ellenfél tankot, páncélvastagságát, szögeit, gyenge pontjait, moduljai elhelyezkedését; saját tankod páncélját, gyenge és erős pontjait; saját ágyúd pontosságát, átütését, újratöltését; a nagyobb távolságok miatt számolnod kell röppályával és repülési idővel; stb. Hogy lásd, nem a levegőbe beszélek: átlagosnál max. kicsit jobb FPS-es vagyok, ellenben amíg WoT-tal aktívabban játszottam, utolsó 10k meccsen 60% winrate-em és 2000 wn8-as hatékonyságom volt, pedig 95-97%-ban egyedül, szólóban nyomtam.
    Aztán persze lehet ezekkel mind nem törődni, csak úgy játszani vele, mint "CS tankokkal", prém ammot tölteni és lőni auto-aimmel, aztán lenni 45% wr-es prémes piroska...

    ---

    Továbbá, a cikkhez:

    "Ez utóbbi nagyon fontos és ravaszul kitalált rendszer, mert azt jelenti, hogy egy teljesen kifejlesztett, úgynevezett elit tank csak akkor szolgálja a játékos előrehaladását, ha arra rendszeresen aranyat költenek. Vagyis lehet ingyen is játszani a World of Tanks-szel, de mégis mindig ott a nyomás, hogy kéne aranyat is venni, mert azzal minden mennyivel könnyebb és gyorsabb lenne. A kizárólag valódi pénzzel megvehető különleges lőszerről már nem is beszélve..."

    Szerintem pont fordítva. A free xp és prémium lőszer leginkább a stock tank grindolásához kell. Amint már jól fel van szerelve és pöpec a legénysége, néhány különleges ágyút leszámítva (E100, Rbw, WTE100, SU152, KV2, stb) normál ammoval is hatékonyan lehet használni.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

  • .mf

    veterán

    válasz DummyBoy #13 üzenetére

    Dettó, már nem emlékszem pontosan, hogy hogyan, vagy valakitől kaptam meghívót a zártba, vagy már a nyílt béta szakaszban kezdtem; és bár nem ragequit volt, de én is hanyagoltam többször időszakaszosan, volt pl., hogy egy évig, de most is 1-2 hónapja már nem játszottam vele. Így is asszem 18-19k meccset toltam benne, s hány éjszakát játszottam át úgy, hogy másnap munkában olyan voltam, mint akit felmostak.
    Láttam már én is egy pár elég "random" esetet, de ezek is elég viccesek. Anyáztam én is eleget. De belátom azt is, hogy párszor, amikor ismerősökkel szakaszban játszottunk, és én közel voltam a lőtt tankhoz, ők meg anyáztak, hogy nem ment át, akkor többször tisztán láttam, hogy tényleg jogosan nem, mert vagy olyan szögben, vagy olyan helyen (spaced armor, lánctalp, üres hitbox, gun mantlet) találták el.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák