Új hozzászólás Aktív témák

  • Pixa

    aktív tag

    válasz datatomm #38 üzenetére

    Maga az a szolgáltatás, hogy letölthetnek emberek nem ingyen van! Ahogy a már kész szellemi alkotásnak is ára van.
    Tehát még ha egy Mirror's Edge-t is kapna a nép ténylegesen ingyen, arra sem illik azt mondani, hogy "jobb lett volna..." akármi.

    Persze jó magyar szokás, hogyha valami nem 200%-os, akkor máris megy a rinya. Anno mégis mi volt? Megvettem PS One-ra a Tony Hawk 3-at és "enyhén" hiányos volt a játék a PC-s verzióhoz képest. Aztán ezért cserébe nem hogy ingyenes tartalom, de még egy "sorry"-t sem írt a gyártó. S anno egy 13-15 ezer forintos játékért "kicsit" jobban esett volna valami kárpótlás.

    Persze, mivel laza voltam, flegma és gyönyörű így leszartam és eladtam. Viszont azok után talán két játékot vettem meg teljesen legálisan. Az egyik a Harry Potter és a Főnix rendje. Ez megérte! Meg valami FBI-os játékot vettem, ami konkrétan landolt is a fiókba. Ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy többet ne költsek játékra!

    Ezen kívül még ott vannak a fórumok ahol a mai napig sorba abba botlok, hogy ez a játék így nem jó, az úgy nem jó, mert... És sajnos sok galibáról olvasok. Tény, hogy nem épp etikus és szép dolog letölteni és ingyen használni más alkotását. De ugye az sem szép dolog, hogy az ember a pénzéért végül nem kap egy javítást sem!

    "...de egyszer itt hagyok majd mindent, nem számít majd odafent ami fontos volt itt lent, számot adok arról is, hogy mért volt nagy pofám..."

Új hozzászólás Aktív témák