Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    válasz anulu #7 üzenetére

    WoW-osra nem reagálok, mert elég sok embert megbántanék a véleményemmel....

    Vettem licenszet Guild Warshoz és kaptam hozzá CoH és Lineage 2 trialt ajándékba, előbbit (újra) ki is próbáltam. Mivel volt tapasztalatom (úgy egy éve próbáltam a CoV-ot szintén trial módban), ezért inkább csak az érdekelt, hogy mi változott.
    Hááát... szerintem inkább az lesz a következő, amit be fognak zárni. Ezt megerősíti a chat is, amit a végjáték idején Tabulában figyeltem. Warhammer szerintem még húzni fogja, annyira nem kicsi a tábora, mint amennyire mondják.

    Nehéz irányítás, nehezen található küldetések... előbbivel nagyon nem értek egyet, elég gyorsan megszoktam és tetszett is. Most meg hiányzik. :(
    A küldetések megtalálása tényleg nehéz lehet eleinte, mivel (ahogy említve is lett már) a szintkülönbségek miatt nem lehetett tudni, hogy most akkor lent vagy fent.
    Viszont rengeteg nagyon jól összerakott weboldal volt, amin minden le volt írva, tényleg szájbarágósan.

    Lineage 2-őt most töltöm (de valamiért pokoli lassan jön le), kicsit csodálkozom hogy még az is létezik. Lehet egyedül leszek a szerveren mire bejutok? :))

    Csöndben megjegyzem, hogy az Anarchy Online-t is temetik azóta, amióta ingyenes lett (az alap), mégis, még mindig megy és idén grafikus tuning lesz.

  • Nimrod

    addikt

    válasz Sentra #13 üzenetére

    Talán nem is az a baj, hogy árulják (gyüjtőknek például), hanem az, hogy ennyiért. :(
    Egyébként a legjobb az lenne, ha megnyitnák a forráskódját (ha már egyszer hivatalosan vége), de szerintem erre esély sincs.

Új hozzászólás Aktív témák