Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hun_Banderas

    csendes tag

    válasz keIdor #50 üzenetére

    Részben szerintem érthető, hogy az előzmény trilógiát megelőző EU történéseket sem vették bele. Gondolom úgy vannak vele, ha már az alapoktól indulnak. Alapból nem tudjuk, hogy a Disney mit szeretne kezdeni az előzményekkel, lehet hogy azokat az éveket is fel akarják dolgozni valamilyen formában (sőt lehet az új trilógiában is lesz említés erre az időszakra, nem tudni). Ezenfelül ezek a művek is az EU részét képezik, amelyek George világa szempontjából nem számítottak kánonnak.

    doooo: Én azzal nem teljesen értek egyet, hogy jobb, mint a Rebels. Bizonyos szempontból felülmúlja (de az első két évad ott is elég döcögősen indult szerintem), de a Rebels-ben az a megnyerő, hogy egy mindeddig ismeretlen csapatot mutat be, sokkal történetközpontúbb módon (az utolsó néhány rész nagyon jó lett), mint a Klónok háborúja. Abban viszont egyetértek, hogy van hova fejlődnie a sorozatnak.
    (Egyébként, hogy egy sorozatot mennyire terveznek és mikor állítanak le mindig kényes kérdés, az elején tudtommal mindössze 5 évadot terveztek). Ettől függetlenül jobb lett volna valamilyen módon "lezárni" a sorozatot.

    A játékok esetén az utóbbi években meg hatalmas fejetlenség volt a stúdiónál. Elég például a Battlefront 3-ra gondolni (a 2007-ben bejelentettre). Bár az említett játék alaptémáját én magam is siratom( mindössze maga az alaptéma, mert nekem a Lucas által bevezetett változtatás, vagyis hogy Boba Fett legyen a főhős nem tetszett).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák