Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Az ajánlott VGA-t tuti hogy elírták. :D De minden forrás ezt írta.

Live-Die-Respawn

(#2) laleh válasza oriic (#1) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Kicsit érdekes. :D

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Okos enged, szamár szenved. :)

(#3) Luck Dragon válasza oriic (#1) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Csak nem egy halomra optimizált játékról van szó ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Xiaomi Redmi 4X & Xiaomi MI A1

(#4) oriic válasza Luck Dragon (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Minden bizonnyal. :DDD

Live-Die-Respawn

(#5) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Komolyan Dx9-es játék? Még adnak ki ilyet és van pofájuk ezért pénzt is kérni? :DDD

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#6) Luck Dragon válasza Raysen623 (#5) üzenetére

Luck Dragon
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hogy semminek sem tudsz örülni, :DDD inkább nagy dolog hogy gondolnak a korosodó gép tulajdonosokra.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Xiaomi Redmi 4X & Xiaomi MI A1

(#7) Raysen623 válasza Luck Dragon (#6) üzenetére

Raysen623
(PH! addikt)

Nem lehet hogy az is elírás? :D

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#8) oriic válasza Raysen623 (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ilyen VGA-k mellé? :D Kétlem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#9) snecy20

snecy20
(őstag)

AMúgy már a 2015 is tragikusan nézett ki, nem csodálkozom rajta hogy 8 éves vason is hasítani fog.

"délután ugyanoda" "Mercedes kiégett" "Haladtam elvileg" - csak pár a legjobb ellenőrző kódokból..

(#10) DR01DMAN

DR01DMAN
(fanatikus tag)

Na, így mááá nem sírok. :DDD

(#11) #13110016

(törölt tag)

Az a VGA.... :DDD

(#12) S1M0N

S1M0N
(senior tag)

Azért a (talán túlságosan is) baráti gépigény, mert csesznek PC-re is kiadni a PS4/Xbox One konzolokra írt "next-gen" játékot, megint valami hibridet kapunk, ami látványban a PS3 és a 4 között van...

Ugyan azt játssza el a Konami, amit pár éve az EA, sz@rnak a PC-sekre.

Pedig a konzolos gameplayek nagyon tetszenek, de PC-n nem azt fogjuk kapni.

A látványról meg annyit, hogy a FIFA sem néz ki jobban, sőt...

PES-hez meg vannak jó grafikai modok, amik a pályát és a játékosokat is klasszisokkal jobbá teszik látvány terén.

Ettől függetlenül azért várom a PC-s verziót, de akkor is hülyeség részükről ez a lépés, kapják is az ívet rendesen a fejlesztők emiatt.

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ

(#13) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Nagy pénz,kis foci! Nálam évek óta nem járt a gépemen focis játék.Még virágboltiba sem.És azt hiszem ezt is még kihagyom. :P

Milyen videókártyát vegyél? Ne tőlem kérdezd! Magam is tanácstalan vagyok.Hol ezt,hol meg azt venném!

(#14) snecy20 válasza Televan (#13) üzenetére

snecy20
(őstag)

Hát, én egy negyed órát elbohóckodtam a legutóbbi PES-sel, többet nem, mert el voltam képedve hogy valami hogy lehet ilyen szinten olcsó, gagyi. Nagyon maga alatt van a sorozat. :(

"délután ugyanoda" "Mercedes kiégett" "Haladtam elvileg" - csak pár a legjobb ellenőrző kódokból..

(#15) Ranagol_5 válasza snecy20 (#14) üzenetére

Ranagol_5
(senior tag)

Már mint miben "olcsó és gagyi" a 2015?

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#16) snecy20 válasza Ranagol_5 (#15) üzenetére

snecy20
(őstag)

Grafika, játékélmény, karakterek kidolgozottsága, beállítási lehetőségek korlátozottsága.. hitvány konzolport lett, na. Mondjuk mindig is az volt, csak mostmár a régi PES minőség odalett.

(#17) Ranagol_5 válasza snecy20 (#16) üzenetére

Ranagol_5
(senior tag)

Nemtudom, szerintem a szimulációs része jóval jobb lett, főleg a taktikai elemek, ha tudod is őket használni. A játékosok bemozgása, üresterületekre futása, a manuális passzok, a passz sávok kihasználása, a hosszú labdák, a beadás és szabadrugás kombinációk etc. :)

A grafika viszont tényleg ocsmány a konzoloshoz képest..

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#18) deakpeti

deakpeti
(tag)

nagyon jo hogy ilyen kicsi a gepigeny orulnek ha minden ma megjeleno jateknak ilyen lenne :R

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#19) snecy20 válasza Ranagol_5 (#17) üzenetére

snecy20
(őstag)

Abban azért igazat kell adjak a közvéleménynek hogy most az utóbbi két-három évben durván lelépte a FIFA a PES-t, de talán egyszer újra fordul a kocka.

(#20) #13110016 válasza snecy20 (#19) üzenetére

(törölt tag)

Szerintem pont fordítva.

(#21) snecy20 válasza #13110016 (#20) üzenetére

snecy20
(őstag)

Nem egészen. 2007 és mondjuk 2012 között toronymagasan és vitathatatlanul jobb részeket csinált a PES, azóta fordult a tendencia.

(#22) #13110016 válasza snecy20 (#21) üzenetére

(törölt tag)

Nekem az utóbbi négy részben egyértelműen PES a jobb. De ezen ne vitatkozzunk :B

(#23) Ranagol_5 válasza snecy20 (#21) üzenetére

Ranagol_5
(senior tag)

Nem is nagyon lehet összehasonlítani. A Fifa inkább arcade játék, a pes meg közelebb áll a szimulátorhoz.

(#24) KnockOut87

KnockOut87
(őstag)

Csak tennének bele végre 21:9 képarány támogatást de úgyse se lesz benne.

Eladó Dynavoice Thunder t-12 zárt mélyláda

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.