Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    Engem magával ragadott a játék. Tudtam,hogy lesz benne single, de nem igazán érdekelt. Viszont nekem pozitív csalódás volt. Nyilván nagy variáció nincs benne, viszont majdnem az összes karaktert ki lehet benne próbálni. Így némi rálátást kapsz, hogy mivel mire lehetsz képes. Oké, hogy ezt megteheted multiban is, de itt rá vagy kényszerítve, hogy használd ott nem.

    Illetve realisztikuson már lenyomtam két storyt. Ami igazából azért jó szerintem mert a karakterre figyelsz nem pedig a nyilakra, így a kettőt összerakva pedig már egész jól védhetőek bizonyos dolgok.

    Arról nem is beszélve, hogy a szingleben azért össze lehet szedni nem kevést pénzt és ládát is amivel fel lehet ruházni majd a hősünket, szerintem ez kimondottan dícséretes. A cicomázásokról már nem is beszélve.

    Tervezi majd a ranked játékot is beletenni. Sőt nem tartanám kizártnak, hogy akár egy ilyen realisztikus módot is beletesznek. Na ott tényleg elő jön majd az,hogy ki mennyi órát ölt a játékba és mennyire vágja a mozdulatokat.

    Azért azon meglepődtem,hogy open beta hétvégén 97e játékos volt, nyitás után valamelyik nap pedig 70e. Kérdés meddig tart ez majd ki. Ha ez a szám megmaradna az szuper lenne.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák