Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    Rohadt jó bemutató volt! A Phobos hatalmas poén volt (a jelenleg kint lévő videóban nincs benne), főleg ahogy Doomguy a kártyával nyitotta az ajtót. :D Mindenben kicsit jobb, több, ennyit vártam. Remélem miktrotranzakciókkal, egyéb baromságokkal nem cseszik el a dolgot. Az invade behozatala érdekes, kíváncsi vagyok, mennyire és pontosan hogyan fog működni itt.

  • kwzatz

    őstag

    válasz wolfman #66 üzenetére

    A Doom 3 három hónappal hamarabb jött ki, mint a Half-Life 2, az eladások jelentős része az első 3 hónapban már bőven realizálódik, bár tény, hogy ha 1 év múlva kérdezted az embereket, java részük a Half-Life 2-t tartotta emlékezetesebbnek, így van ez ma is.

    "meg hogy a története konvergál a nullához, viszont pörög a játékmenete, ami manapság sikk fiatalok és elnyugatiasodó játékos társadalom körében"

    Imádom a jó történeteket, falom őket könyvben, játékban, sorozatban egyaránt. De ez nem jelenti azt, hogy minden játék esetén szükséges az, hogy jó története legyen. A Doom 3-nak is egy büdös nulla volt a története, semmivel nem több/jobb, mint a 2016-os Doomnak. Sőt, a Half-Life 2-nek sem egy nagy szám, ott is a játékmenet az, ami szuper. Ugyanígy egy Portal 1-2-t, Dark Souls-t (még ha a mélyben meghúzodva azért egész jó kis története van, ha kutat, olvas utána az ember), Minecraftot, Cupheadet vagy egy Stardew Valley-t sem a története miatt szeretik a játékosok, hanem a játékélmény miatt. És ezek azért "maradandó", emlékezetes játékok lesznek történet nélkül is. (utóbbi 3-mal nem játszottam)

    MikeWazowski: Nem tudom, milyen géped lehet, de ez egy kifejezetten jól optimalizált game, mindenhol dicsérték miatta. Meglepően jól fut ahhoz képest, hogy milyen a grafikája.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák