Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Tanisz #107 üzenetére

    itt megint csak az a kérdés, hogy kinek és hogy (meg a mennyit ugye). Mert pl az is ki van mutatva hogy a gamerek sokkal kitartóbbak ilyen "try-fail" munkákban, meg hasonlók. A reflexekre sem hat rosszul egy játék a az összehangolt motorikus képességetek szvsz ugyanúgy fejlesztheti mint akár zongora.
    És függ az h kivel és hogy és miért csinálod..... 1. ciklust szenvedtem végig egy hangaszeren, el is végeztem, de nem sorolom a best gyerekkori élményeim közé. Rosszul vagyok ha csak meglátom/hallom azt a hangszert, sőt már jó ideje játszani sem tudnék rajta. Akkor szerinted ez mennyi endorfint termelhetett nálam? :) (amúgy később újra elkezdtem zenélni de teljesen más hangszeren, teljesen más stílusban, és mindennemű addigi zenei tanulmányomat a homályban hagyva <-- értsd. semmi köze nem volt annak a zenélésnek az előzőhöz, bármennyire is szerették volna sokan azt hinni)

    [ Szerkesztve ]

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

  • Menthirist

    veterán

    válasz Tanisz #107 üzenetére

    ugye nem mondod komolyan hogy a játékok nem fejlesztenek? Gyorsabb és szélesebb angol nyelvtudásom volt már középsuli elején mint bárkinek az osztályban, logikai feladatokban is igencsak meglátszott hogy már ált. suliban képes voltam sim city-ben tucatnyi logikai változót egyensúlyban tartani (bevételek, kiadások, fejlődés, boldogság, infrastruktúra, stb), nem is véletlen hogy nyugaton több egyetemen is használnak számítógépes játékokat pl közgazdaság oktatásra. Az is bizonyított, hogy pl a tanulás és a beágyazott tudás minősége sokat javítható játékbeli technikák használatával és magukkal játékokkal, akárcsak a memória és a koncentráció. Emellett számos tanulmány bebizonyította hogy még a sima fps játékok is fejlesztik nem csak a szem-kéz koordinációt és a reflexeket, hanem a gyors döntéshozatalt, 25%-al növelte a döntési sebességet az alanyokban úgy, hogy közben nem csökkent annak pontossága. Igen, amikor szalonozol a golyók között a játékban medic-ként, folyamatosan mérlegelned kell hogy hova mész, feltámasztod-e a társad vagy még vársz, stb. Jah, itt az egyik hasonló tanulmány (és nem kiskegyedről linkelve)

    Az meg hogy fizikai állapotra van kihatással, szvsz kevered a szezont a fazonnal. Nem a játékok hatnak negatívan a szervezetedre, hanem hogy ülsz közben. Hogy miért nagy különbség? Mert ülni munkahelyen is kellhet sokat, ülhetsz a kocsiban is sokat, ülhetsz a tévé előtt is sokat. Ezek pedig mind mind negatív hatással vannak a szervezetre. De ez nem attól függ hogy mit csinálsz ülve.

    Az a baj, hogy hiába mondod hogy edző vagy de fikarcnyit sem vetted a fáradtságot hogy utánanézz annak a részének az érvednek, amit nem támaszt alá az erősen limitált elemszámú gyereken végzett megfigyelésed, akikről pontosat nem tudsz (ki pontosan mennyit játszik és mivel, stb)

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák