Új hozzászólás Aktív témák

  • murdock25

    tag

    Szerintem rém egyszerű a képlet az eddig elhangzottakra:

    "Jobbat is lehet kapni ennyiért" = Vedd meg azt.
    "Középkategóriás telefonok is lenyomják" = Vedd meg azt és használd
    "Túl van árazva" = Akinek nincs pénze rá, az maradjon az álmodozásnál, ha meg van rá, de nem tetszik, vegyél mást vagy ne vegyél semmit
    "Ezek a fejlesztések nem innovatívak" = Akkor mi az innovatív? Legyen fele ekkora és 5x nagyobb akksival? Azt még a "középkategóriás, mindent verő telefonjaitok" se tudják, akkor ettől mit vársz? 4K helyett legyen 8K? Minek, ha ezt se tudod kifizetni, akkor a 8K-t mi a f@sszal akarod megnézni, megvágni? Legyen benne optikai zoom, mondjuk 10x? Tán béna vagy? Menj közelebb a témához.

    Többnyire (nem kizárólag, csak javarészt) azok ekéznek, akik amúgy soha az életben nem használnak ilyet vagy nincs olyan élethelyzet, amiben használhatnák... minden másra ott a középkategóriás telefon :-)

    Jaj anyám, annyira fárasztóak ezek a kommentek... amúgy meg szerintem most ez elég korrekt irány, amit ezeknél a gépeknél csinál a Gopro (jó, hogy a drónokat abbahagyták). Egy normálisabb gimbal (vízálló) min. 80-100k, szóval ha meg lehet spórolni a hypersmooth-tal, akkor máris "árat csökkentett" a gyártó. A felbontást kár emelni, inkább legyen szebb a képe, legyen használhatóbb rossz fényviszonyok mellett, esetleg mehet feljebb az FPS, hogy csicsább lassításokat lehessen csinálni. Kisebbet nagyon már nem érdemes, mert akkor elveszik a kijelző értelme, amúgy is ott a Session arra. Akksi élettartam meg bőven elég a többségnek, lehet ekézni, de nekem 1 hét nyaralásra bőven elég volt 3 akksi feltöltve, hiába vittem töltőt, nem kellett töltenem a kamerát.

Új hozzászólás Aktív témák