Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tanisz

    senior tag

    válasz VictorHUN #9 üzenetére

    ON:
    FPS nézetben nekem is jobban tetszik.

    OFF:

    Tudod ízlések és pofonok :)

    Nekem biztos azért tetszett "csak" mert kedvelem az Alien "világát/környezetét", ahol játszódik az egész és ahogy :)

    Ha úgy fogod fel a játékot hogy megpróbálod beleélni magad, Te vagy a főszereplő és nem akarod, hogy a xenomorf elkapjon,túl akarod érni, fegyver nélkül, akkor szerintem lehet izgalmas és paráztató a játék, főleg a szekrény előtt elmászkálós rész, vagy hogy nézed/hallgatod a mozgásérzékelőt, vagy hogy szellőzőben dübörög...stb. :)
    Nekem az kifejezetten tetszett, hogyha hosszabb ideig gubbasztottam a szekrényben és már 1x-2x elment előtte akkor simán megtalált :) Igaz ha nem volt mentésem, vagy régen, akkor inkább bosszantó volt :D

    Viszont ha csak unottan leülsz elé unalmadba, nem érdekel az egész sztori, vagy hogy "élek-e vagy halok", akkor egyik játék sem félelmetes, vagy ijesztő :)

    Pl. hang nélkül egy horror vagy bármi hasonló stílusú játék sem ijesztő :) Szerintem ennek a játéknak jól eltalálták a hanghatásait :)

    Te milyen játékoktól/filmektől "fosod" össze magad?

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák