Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AGE-T

    senior tag

    Ami zavar, hogy a mobilos őrület ide is kezd beszivárogni. Komolyan ez kell az embereknek, hogy daily/weekly challenge legyen, meg micro tranzakció, challenge módok, survival? Mintha valami Free to play mobilos game lenne. Pénz beszél, gondolom van rá kereslet.
    Sztorit akarok, változatos helyszínekkel, érdekes karakterekkel, coopban. Gondolom a 120. hullazsák látványa után már senki nem kapja majd fel a fejét. Az is 2 napig lesz érdekes, hogy szabadítsd fel az xy területet, öld meg ezt a bandavezért stb.. Ez így totál far cry, ami nálam a 3. résznél el is ásta magát. Nekem már nem elég az, hogy azért vagyok bent egy játékban, hogy a bázisom, karakterem ki legyen maxolva. Béta nagyon erről szólt. Az a pár küldetés, meg annyira lapos volt, hogy már fájt. Kratív arcok hol vannak ilyenkor?

    A Life is strange első epizódja több EREDETI ötletet vitt a játékba, mint a béta egésze. Az látszik, hogy van power az ubiban, de kreativitásból eléggé laposak.

    For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

  • AGE-T

    senior tag

    válasz Aron1988 #16 üzenetére

    Nagyon meglepődnék, ha jönne egy olyan RPG elemeket használó shooter, ami csak a felét hozná egy Diablo, de ne is menjünk ennyire messzire, egy Borderlands játékmechanikai elemeit. Míg a diablóban heteket azzal töltöttem, hogy összepakoljak egy igazán ütős szettet, addig itt az lesz, hogy szerezd meg a legnagyobb statos fegyvert és lőj le vele még nagyobb szintű ellenfelet. Lehetne ez is jó, de félek, hogy nem lesz tartalom a játékban. Story lapos, karakterek még laposabbak (van itt még valaki, akit érdekel egy katona karakter?), pályák szépek, de a város önmagában szerintem nem tud változatos maradni.
    Dark zone béta alapján arról fog szólni, hogy 4-es pakk teamek próbálnak belekötni emberekbe, majd felmásznak olyan helyre, amit csak egy irányból lehet megközelíteni és lelőnek mindenkit, aki megpróbálja őket kiszedni.

    For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

Új hozzászólás Aktív témák