Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Mappa #37 üzenetére

    Azt tedd hozzá hogy szerinted hülyeség, egy vélemény és a fikázás nem ugyanaz, meg én amúgy se szóltam le a játékot, csak azután miután valaki jött okosítani.
    Azt meg még mindig nemtudom miért kell ennyiszer ismételni önmagam (leírja 3 ember tök ugyanazt, egymásról tudomás sem véve csak a fogalmazás más, nice) hogy nem azt akarom hogy olyan legyen a játék mintha életbe lövöldöznék, de azért egy háborús játék ne arról szóljon hogy ki tud jobban ugrásból fejeseket lőni és hogyan tudja meghazudtolni a fizika törvényeit, ezt a kd arányt is egy iszonyat nagy baromság volt bevezetni, azóta fix hogy mindenki nézegeti hogy jaj leromlott az arányom. A 2. rész óta valamiért elment ebbe az irányba a játék, ha maradt volna olyan mint az 1 csak szebb graf és esetleg egy két perk, akkor jobb játék lenne.
    Hogy miért is írok ide, mert volt valaki olyan kedves hogy belémkötött és olyan módon hogy azt nem hagyom szó nélkül, és egy olyan témába amit lezártam az illetővel. Jól elvoltam cod4-el is de amikor ilyenek történtek hogy leugrik egy 6 méteres ház tetejéről és zuhanás közbe fejbelő léptem is ki a fenébe, ilyenkor nemtudom hogy sírjak vagy nevessek. Hogy érdekel e a játék valamennyire igen, de az ilyen nyílpuska meg kisautók felett képtelenség szemet hunyi, ez már egyszerűen túlzás, megvenném e nem igazán, mert felesleges, mw2 után meg aztán végképp, ha te és még itt sokan mások 1 évre vesznek egy multis fps-t akkor nem is meglepő hogy rekordokat dönt, úgy látszik mindenki így van ezzel fél/1 év után megunja a játékot és az új kell neki egyből, attól függetlenül hogy jobb e vagy nem, nem csoda hogy dlc-k hada van, meg kevés a fejlődés/fejlesztés, eladásokból leszűrve nincs is szükség rá sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák