Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz bmakszim #2 üzenetére

    Mondasz valamit, de az általad említett példára is azt mondanám, hogy miért baj? Sokan elfelejtik a játékok lényegét: kikapcsolj, egy kicsit elfelejtkezz a való világról (ha túlzásba viszed akkor van a no life :DDD). Azok a játékok (szimulátorok) melyek a valóságot hivatottak minél életszerűbben reprezentálni, azoknak azért kicsit másabb funkciójuk van szerintem és nem azért játszanak vele az emberek elsősorban, hogy kikapcsolódjanak, hanem hogy egy összetettebb rendszert ismerjenek meg. Összegezve: hajrá árkádok! :DDD

    Nekem tetszik ez az új currency system és az is hogy kicsit jobban testre-szabhatod a fegyodat és nem csak az átlag pár camouflage-ból válogathatsz. Jó lesz ez a multi, szerintem az IW elk**ta a cod6 multi részét... A gunmode különösen jó lesz a különböző fegyverek összehasonlítására, várjuk várjuk! :)

    BalaNce87: A TF2 ide pont rossz példa, itt játékbeli pénzből veszel cuccokat, a lényege annyi hogy máshogy nyitod fel a dolgokat, TF2ben meg.. na abbe ne kezdjünk bele, mert piac lett abból a játékból, játékon belül is csak a csere-bere megy játék helyett...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák