Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    válasz KaitouP #18 üzenetére

    Jó, vegyük azt alapnak, hogy ha valaki nem tud elvonatkoztatni attól, hogy nem a valóságot látja, annak úgy is mindegy, bármi lehet erőszakos.

    Más kérdés viszont, hogy az 5 ből talán 1 ami olyan, hogy oké, tényleg nincs más mögötte mint brutalítás, talán nem spoilerezek vele mert a jatekban nincs benn, szóval mikor azokat a csecsemőknek látszó dolgokat gyilkolássza az talán tényleg olyan hogy oké cenzúra ez van.

    A másik négy, ugye szimplán meztelen succubus akaratán kívül egy menet, meg mikor megszüli azt a valamit és mellé a másik succubus nyulkál nála. Ezek szerintem totál biztos amerika miatt lettek, mert amúgy amennyire tudom a succubos pont arról híres, hogy az erotikára hat vagy mifene.

    Azon viszont röhögtem, hogy ha jól veszem ki azt vették ki, hogy a hátsó felüknek ne legyen saját fizikája, ahogy mozognak. Most komolyan, ez akkor így megy: Ha mozog séta közben a hátsó felük az nem jó, ha statikusan áll, akkor már okés? :D Szakadok.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák