Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz D.Va #19 üzenetére

    Ha nem is az agyatlan, hanem a száguldásról.
    Mert szerintem a többség nem Burnoutot akar, pedig kaptunk, a többség nem Asphaltot szeretne, pedig egyre inkább közeledik a két sorozat egymáshoz.
    Az Underground 1-2-nek volt egy baromi jó hangulata, és ezt valahogy nem sikerült még visszahozni, neon ide vagy oda.
    Én pl. az NFS1-3-at sírom vissza, mint sokan mások is, én a Forza Horizonban találtam meg azt. Mondjuk ott ez az említett fesztiválbaromság nem tetszik. De hát ezt már minden autós játékban tolják, a Shiftben is volt, meg a Dirt szériában is megjelent.
    Ahogy egy Porsche remake is sokak álma, de az szerintem sosem lesz, attól félek. Én mondjuk azt nem csak a vezetés miatt szerettem, hanem a NFS1 és 3-at idéző pályák, meg főleg körítés miatt. Az a része az NFS1-re emlékeztetett, ahol nem a vagánykodó outlaw suhancok arcoskodása volt a versenyek közti kitöltő tartalom, hanem magazinba illő autós content. (videók, adatok, stb).
    Ha valakinek csak a vezetés miatt hiányzik, szerencsére széles a paletta, NFS-nél jobb vezetésmodellel rendelkező játékokból lehet válogatni.

Új hozzászólás Aktív témák