Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polar

    tag

    Sziasztok!

    Eddig nem igazán foglalkoztam a GPS-ekkel, de most kellene frisítenem egyet és ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem:
    -Igo r1-re létezik valami újabb(vagy akármilyen) USA térkép?
    -r3-ra és r4-re találtam, de ezek ha jól tudom nem kompatibilisek. vagy igen?

    -Egy Wayteq N770-re kellene a cucc. Ha nincs r1-re USA map, akkor frissítenem kellene az IGO-t. A naviextras-ról letölthető progi sajnos még nem ismeri fel, így maradna a manuális telepítés. Leírásokban mindenhol azt látom, hogy uninstallálni kell a mostani igo-t, és memóriakártyáról telepíteni az újat:
    -Az uninstall annyiból állna, h letörlöm az igo mappát?
    -lehet biztonsági mentést készíteni úgy, hogy lementem a teljes készülékről a fájlokat, mappákat, és ha valami gáz van akkor azt másolom vissza, vagy ez így nem működik?
    -csak memóriakártyáról lehet futtatni a telepítőt?
    -egyáltalán ez az n770-es wayteq alkalmas az r3 vagy r4 futtatására?

    Egyelőre ennyi lenne, köszönöm előre is a válaszokat:)

    Bárcsak három madár lehetnék és felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök...

  • polar

    tag

    Sziasztok!

    Egy ismerősöm vett egy Navon n270-es készüléket, amin elvileg csak magyarország térkép van. Megnéztem a Content/poi/stb mappákat és ott megtalálhatóak az egész európára vonatkozó fájlok.
    Van esetleg valami ötletetek, hogy ezt miképpen lehetne aktiválni, hogy az igo(8.3.x) tudja használni tudja?
    Azt megpróbáltam, hogy egy másik készülékről egy az egyben átraktam egy ott működő igo 8.3.x-et, de úgy el sem indul az igo.

    Köszi előre is!

    Bárcsak három madár lehetnék és felülről láthatnám, ahogy magam alatt repülök...

Új hozzászólás Aktív témák