Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Viktor81 #92 üzenetére

    Azzal kezdeném, hogy én is utálom az LG-t, a samsungot, meg csak, ha tényleg jó, akkor veszem.

    Sajnos ez a 2 koreai cég azzal lett az ami, hogy elárasztotta az elektronikai piacot olyan alacsony minőségű (éppen ezért sokkal olcsóbb) termékekkel, ami más jobb minőségű (pl. japán) termékek kedvelőit a sírba tudja kergetni. Persze ez azért erősen pénz kérdése, nem mindenki engedheti meg magának a 200+-os tévéket, sőt sokan még 100k-t sem tudnak érte kifizetni. Nos ezek a cégek ezt az igen népes tömeget kiszolgálta és mire a nagy múltú japán óriások észbe kaptak, már marginális volt a szerepük a piacon. Aztán persze a koreai cégek is szeretnének a drágább termékek piacán is virítani, de mivel eddig főleg olcsót csináltak sok ember nem szívesen vesz tőlük semmit, hiszen megvan a prekoncepciója már. Nekem van 10+ éves samsung porszívóm, még megy, de volt samsung monitorom is, igaz prémium kategóriás. Most én is azt mondom, hogy nem tudom elképzelni, hogy lg tévém legyen (a mikrom az pl. az, szar is cserébe), de úgy vagyok vele, hogy meg kell várni amíg elterjed szélesebb körben, vannak tesztek, tapasztalatok és utána ezt újra lehet gondolni.

    Szóval egyet értek veled, mert tényleg saját maguk pozicionálták oda a termékeiket, ahova, de ettől még lehet, hogy ez változik.

    Lásd tipikus példa a huawei, 5 évvel ezelőtt, ha bárkit megkérdezel, hogy venne-e olyan telefon, akkor azt mondta volna, hogy kínai gagyifón, pedig meg lehet nézni most mit is csinálnak, azért az nem olyan rossz.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák