Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Viktor0610 #15 üzenetére

    Nem azért de akinek egy 5000mAh-s telefon nehéz az járjon edzőterembe, vagy orvoshoz, na jó az is igaz nem gyenge kislányoknak való, mert még ráesik a festett körmére és letörik... :B
    Bocs ezt nem lehetett kihagyni.
    Amúgy én biztos vevő lennék egy normálisan szoftverezett és minőségibb anyagokból összerakott nagy kapacitású akkuval szerelt telefonra, csak a gyártóknak nem én vagyok a célközönség ahogy látom.
    De most komolyan amit a gyártók a vékonyítással és kikönnyítéssel tolnak az is már a vicc kategória, és még itt a Samsung Z Fold és hasonló telefonokat meg se említsük, mert az meg a másik véglete az elmebajnak. :W
    Szép lassan oda jutunk, hogy a telefonba már nem csak a proci miatt kell az aktív hűtés, hanem a töltés miatt is.
    Ha jól emlékszem a nagy teljesítményű vezetékmentes töltés esetén a töltőpad már most is aktív hűtéses, és mennyire energia hatékony, még egy kicsit sem veszteséges... :DDD

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák