Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Ilsyde #8 üzenetére

    Semmi árkád nincs a játékban. Iszonyú nehéz, brutálisan ki van számolva minden, ha egyszerre hárman támadnak rád, nincs mese, blöffölnöd kell, hogy van nálad lőszer, közben üres a flinta.

    Ja igen, üres pisztollyal hadonászni és keménykedést blöffölni... Volt ilyen eddig bármilyen játékban? Na ugye. Már csak emiatt érdemes kipróbálni. Mondjuk én surviror szinten álltam neki, de máshogy nem is érdemes. Az év legnehezebb játéka. Nyugodtan próbáljátok ki.

    (#16) Beri78: ötödannyiba kerül, mint az új CoD, aminek nyilván megint 6 órás lesz a single-je, a multija meg nem érdekel. Ráadásul ez nem teljesen lineáris, mert elég sok helyen szembesülsz különféle döntésekkel. Segítesz-e valakinek vagy sem. Lemászol-e valami rejtekhelyre tárgyakért, vagy sem - ugyanis lehet, hogy a mászás sokkal több cuccot vesz el, mint amit nyersz vele.

    Szerintem ez majdnem remekmű. Ha nem lenne benne annyi QTE, tökéletesnek mondanám. Így csak nagyon jó.

    Ja és még valami: az mennyiben konzolos, hogy videokamerákkal lehet újrapróbálkozásokat kapni, és ha elfogynak, kezdheted előlről az egész Chaptert? PC játékokban nincs ilyen szivatás.

    (#10) mcmike: mert jó a játék. Aki egy trailer alapján mond ítéletet, az TIRPÁK.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák