Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    Néztem PUBG streamet. Egyrészt ótvar a grafika, de amit tényleg nem értek: jópár perc, mig összeszedi az embereket, majd vagy 5 perc, míg szedegetik a cuccokat, és utána 1-2 perc tényleges játék. Szóval az idő 50-80%-ában valójában nem is játszik. Ebben mi az élvezet?
    Fortnite: streamet sem néztem, csak pont tegnap láttam egy videót, ahol a szerencsétlenek egymással szemben folyamatosan ugráltak 2 méter magasban, hogy majd így kerülik el a másik golyóját. És akkor már ott is tartunk, hogy ez az ugrálgatás, WoT-ban a folyamatos billegtetés a siker titka, aminek semmi valóságalapja, idegesítő rutin, de mindenki csinálja, mert így szerez előnyt.
    És persze a p2w: nem kell okosnak, ügyesnek lenned, elég, ha van pénzed dögivel. Pl. egy tankért fizess 100$-t. Sőt, legyen mellette előfizetésed, ami 1-3 hónap alatt egy teljes AAA játék árát levonja a kártyádról.

    Én csak mobilon játszok online, van is olyan játék, ahol Magyarország első helyére dolgoztam fel magam. De világviszonylatban labdába sem rúghatunk, hisz ismerve a játékot, és látva a pontszámokat, kijelenthetem, hogy ebben a játékban is 4 számjegyű azoknak a játékosoknak a száma, akik 1000$ felett költöttek már rá.
    Szóval szándékosan vissza is estem olyan pályára, ahol kevesebb ilyen van.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák