Új hozzászólás Aktív témák

  • janaman01

    addikt

    a szürke elég massziv( főleg a hátulja vastagabb) , igazából a fekete része enyhén gumis főleg elöl ahol "körbeöleli" a kijelzőt , a szürke , meg müanyag, a gombok marha jól müködnek bárhol nyomom , reagál :) szerintem ez az ideális az üveges fóliához ugyanis nem hajlik rá a kijelzöre, hanem pont ahol a kijelző határa és a telefon találkozik , odáig ér fel , és tulajdonképpen a házat fogja, nem tudom érthető e...lényeg az hogy precizen van kiöntve az biztos, tehát nem ér bele még a fóliába se...pont milire ki van számolva, hogy magát a telefon házat fogja csak....kamera , hangszoró , mikrofon kivágása preciz....
    rendelés http://www.banggood.com/...US$9.65 a kettő juli 23...

    a másik flip meg elegáns....ennyi , de azt lehet el is viszi haver, akinek a báttya most megy 3 napra kinába valami delegációval és hoz neki onnan egy coolpadot, gondolom lesz vagy 30.000 e-......pff a mákos...

    tegnap éjszaka nekiálltam hungobungo leirása alpjaán magyaritani a 039 romot, mindent a leirás alapján csináltam, kész is lett a twrp s telepitő zip, fel is nyomtam, de nem történt semmi változás....de nem is brickeltem le....nah mindegy ha lesz időm neki ugrok mégeygszer...

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Új hozzászólás Aktív témák