Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    válasz Soká #606 üzenetére

    Kérdés, hogy miért érzed ezt olyan kritikus problémának? Szerintem kicsi az esélye, ill. a lehetősége, hogy egy karon hordott okos órát elveszítsen az ember. Én pl. egész nap le se veszem, csak fürdéshez szoktam levenni, meg estére. De van aki még ekkor se veti le, mert elvileg vízálló, és aki az alvásfigyelő funkciókat is folyamatosan használja, az 7/24-ben a karon tartja az órát. Én csak néha hagyom fenn, mondjuk hetente 1-2x, ha kíváncsi vagyok mit mutat alvás alatt. Amúgy otthon le szoktam venni.

    A gravírozás nem hülyeség amúgy, de nem a hátlapba, mert az egy üvegkerámia hátlap egyrészt, másrészt szerintem nem sok hely van ott, ami nem tenne kárt a szenzorokban. Inkább az óraház fém részét tartom erre alkalmasnak, amelyik felén nincsenek gombok. Oda, pl. egy nevet, és egy telószámot simán bele lehet gravíroztatni. Ezzel azt is eléri az ember, hogy egy "viszonteladónak" már ne legyen olyan értékes. :U

    Egyébként azt olvastam anno a neten, hogy a Huawei-nek van valami cloud szolgáltatása, amibe ha csinálsz egy fiókot, és beregisztrálod az okos eszközödet, akkor azon keresztül nyomon követheted, hogy hol az eszközöd, és távolról akár le is zárhatod. Ez hasonló, mint az iCloud, vagy a Xiaomi Cloud. De nekem nincs ilyen fiókom, és nem is vagyok benne biztos, hogy ez okos órával is működik, lehet csak okos telóval, mert ugye valamilyen netkapcsolat kell hozzá. Ha működik is, akkor is maximum azt tudom elképzelni, hogy az óra helyzetét talán meg lehet nézni benne, a GPS jel alapján.

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák