Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz pergabb #947 üzenetére

    tyűűűűű
    ott valami nagyon nem kerek mármint nálad...
    Több szintes házban élek és még azt is kb méterre pontosan mutatja mikor megyek fel az emeletre... Pont ezt vettem nem is olyan régen észre, mármint, hogy követhető vele napon belül az, hogy mikor megyek fel... három szintes a keccó és 12-14m szintkülönbséget hoz napon belül...
    Bicajozás közben nincs kontroll eszközöm, de van egy futópadom aminek van mellkas monitora és marok érzékelője na azzal összevetve a pulzus kb 1-2 eltérést mutat és az is inkább valamiféle késedelem inkább mint más érték... Sőt az inteligens futópad funkció is elég korrekt lépésszámot mutat, mondjuk ott van eltérés ez igaz...50-60 5Km-en... de ez meg még kísérleti fázisban van....
    Szóval nálam tényleg tekinthető pontosnak, na nem egy orvosi eszköz de viszonyításnak a magam szintjén pont elég is.
    Amúgy lehet kapni kicsit drágábban garantáltan pontos fitness tracker-eket de nekem az nem érné meg amennyit én és ahogy mozgok...
    Nem lehet, hogy nem szorosan van a karodon az óra? Bár mondjuk az a szintes problémát nem magyarázná... 100 méter az nagyon nagy eltérés...

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák