Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Raven

    veterán

    válasz PuliPuli #589 üzenetére

    Szia! Lakatold le az Egészség appot+ vedd ki az akku optimalizálásból, vagy miui optimalizálást kapcsold ki. Kilövi a Miui egy idő után. :(

    [ Szerkesztve ]

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

  • jocee91

    csendes tag

    válasz PuliPuli #589 üzenetére

    Szia, sajnos ezt néha én is tapasztalom.

    Nekem ráadásul huawei telóm van, egészség app lakatolva. Érdekes módon az akksi optimalizációnál az EGYETLEN app amit nem tudok manuálisra kezelésre állítani az a Health, mert meg sem jelenik a listában (??) se a rendszeralkalmazások között, se sehol.

    A héten kb. 2x is előfordult olyan, hogy lecsatlakozott "csendesen", tehát hiába van bekapcsolva az értesítés lekapcsolódás esetén, nem jelzett csak szépen disconnectelt. BT ki/be, app ki/be, manuális csatlakozást is próbáltam de végül újra kellett indítanom a telefont és az órát is hogy visszakapcsolódjon.

    Nemrég csináltam egy gyári visszaállítást az órán illetve megnéztem az app engedélyeit és még 1x megadtam neki a GPS mindig engedélyezve opciót. Ezen alkalommal a párosításnál egyébként feldobott egy extra kérdést is (Health app), hogy bekapcsolok e valami folyamatos BT szinkronizálást vagy hasonlót. Még annyit csináltam, hogy a status barra (noti panel) engedélyeztem a Health lépés szám kiírást (anno miband is ezt csinálta).

    Ez kb. 2 napja volt, azóta nem volt ilyen disconnect, vagy ha direkt előidézem (pl. kimegyek a házból vagy kikapcsolom a BT-t) akkor 5-10 mp-en belül visszacsatlakozik, magától. Remélem ez így is marad. Ha mondjuk 2 hetente egyszer újra kell őket indítani majd vagy hasonló, nagy kaland, de azért 2 naponta ne csatlakozzon már le úgy hogy nem is szól róla ráadásul nem is enged visszacsatlakozni...

    Neletához csatlakozva egyébként én is több helyen olvastam, hogy GPS-t is hagyni kell neki mindig futni amikor ő akarja használni, mert az alapján is tud dönteni hogy kell e visszacsatlakozási kérelmet küldeni vagy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák