Új hozzászólás Aktív témák

  • alansmithee

    tag

    lassan egy hónap használat után azt hiszem érdemben tudok nyilatkozni... mióta android létezik nekem androidos telefonjaim vannak és többé kevésbé megelégedéssel használom... kirpóbálni volt már nálam apple és windowsos telefon is de valahogy mikor új telefon vásárlásra került a sor sose tudtam meggyőzni magam hogy ne androidos motyót vegyek... anno még a huawei pulse-al kezdtem és imádtam :)

    csúcskategóriás telóm sose volt a P9 előtt úgyhogy egészen új élmény volt ez hogy nem kell figyelnem semmire csak letöltöm telepít és megy nem kell görcsölni rajta hogy jajj menni fog e és óó mikor nyitja már meg... ez rögtön csinál mindent pöccre imádom :)
    összeszerelés példás, minőségérzet nagyon ott van ( csak ne csúszna ennyire, muszáj tokban tartanom ) kijelzővel az égvilágon semmi bajom nem volt napfényben sem fogalmam nincs aki ezt írja miért írta hogy kevés napfényben... kamera is nagyon rendben van bár ha valamit tényleg le akarok fotózni akkor azt dslr géppel csinálom de persze jó ez hogy a zsebemből is elé tudok húzni bármikor egy kütyüt amivel vállalható képeket tudok csinálni :) akksi szerintem rendbe van... még lassan 1 hónap után is tart az újdonság varázsa úgyhogy viszonylag sokat van kézbe de így is megvan neki a kb 4.5 óra kijelző idő ami sztem fasza...

    azért akad egy két idegesítő hülyeség is... pl van hogy kiveszem a zsebemből a telefont feloldom és nem hajlandó kivilágosítani normálisan a kijelzőt... le kell zárni megint és feloldani és így se mindig tér észhez elsőre... volt ugye a kezdeti "nem vagyok elérhető" mizériám ami vagy a 4G miatt vagy az akksi kezelési profil miatt volt azóta is lusta voltam tesztelni mi okozta a galibát.. a kijelző pedig valahogy nem tudom de rohadtul csúszik :D nem mindig sikerül odabökni ahova kéne mert megcsúszik az ujjam de ez szerintem szokhat és csak én vagyok a béna... ezt a kijelző kopogtatásos dolgot még sose sikerült életre keltenem pl... meg van az a mód hogy nem kell nyomni semmit ha fogadni akarom a hívást csak a fülemhez emeli a készülélket és ez se sikerül mindig... sőt még az is idegesít ha csörög akkor egyszer csúszkásan kell felvenni egyszer pedig nem csúsztatni kell csak odabökni... apróságok ezek és gondolom javíthatóak remélem foglalkozni is fognak vele... egy pillanatig nem bántam meg hogy ezt vettem ( az első napi pánikot leszámítva :D ) nem pedig egy 5S iphonet...

    remélem tudtam valakinek segíteni a választásban :)

Új hozzászólás Aktív témák