Új hozzászólás Aktív témák

  • a347

    aktív tag

    Sziasztok!

    Nekem a kék színű, dual sim-es verzió van, amit az Euronicsba vettem.
    2 hét használat után a következő a véleményem. Megjegyzem előtte Galaxy S7 volt.

    - Küllemre rendben van, főleg a hátulja. Még mindig szoknom kell, hogy alul van a gyártói felirat. Sokszor fordítva akarom megfogni.
    - Az ujjlenyomatolvasó nagyon király. Sokkal jobb, mint a Samsungé.
    - A bontatlannak tűnő dobozból kivéve már rajta volt a kijelzővédő fólia, ami azért elég csúnyácska, de legalább van.
    - Rögtön Nougat 7.0-ra frissítettem így nincs összehasonlítási alapom a 6-hoz képest.
    - Térerővel semmi gond. 20-as és 30-as fullon. A Samsunggal azért voltak hálózati problémák.
    - Kamerája megfelelő, bár a Samsung marha gyors pixelfókusza azért nagyon hiányzik. A selfi kamera mintha nem lenne elég nagy látószögű.
    - Zavar, hogy nem tudom kikapcsolni a gyors töltést. Nem szeretném az akkut idő előtt tönkre vágni. Az autóstöltőről való működése elég hektikus.
    Ugyanolyan körülmények között egyszer rendben van, normálisan tölt, egy óra múlva, mikor újra autóba ülök, pedig már nem tudja feltornázni a százalékokat, hanem lassan csökken a töltöttség. Teljesen X akta.
    - A rendszerműködés azért nem olyan gördülékeny. Sokszor tapasztaltam akadást. Persze lehet, hogy ez inkább a Nougat sara.
    - Sajnos a 3000mA nagyon kevés a dual sim + navi+headset felállásnál. Gyorsan merül. Ezért lenne fontos, hogy megbízhatóan tudjam tölteni az autóban.

    Összességében a 140 ezret megérte a telo, de azért van néhány hibája, amit remélem valahogy tudnak majd javítani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák