Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz Wa2x_ #2529 üzenetére

    Szia! Elfogultság nélkül próbálom összefoglalni amire kíváncsi vagy..:

    - Kamera: Véleményem szerint nem közepes, hanem prémium kategória.. Sötétben az esti fotózáskor is megállja a helyét, és az előlapi kamera minősége sem mindennapi..
    - Általános használat mellett nekem villámgyors, a multitask is pörgős, nem akad, nem fagy a telefon.. a 3 Gb ram mindenképpen plusz pont!
    - Kijelző: Nagyon szép, élénk színek, tűéles vonalak, gyönyörű színek..
    - Üzemidő: SIMÁN hozza az egy napot. Ha nagyon hajtom akkor nap végére töltőre dugom, de sokszor van rá példa, hogy a 2 napot is elviszi..
    - Összeszerelése első rangú.
    - Az anyaga.. Na itt nem tudok nyilatkozni, mert tokban tartom, de olvastam itt a fórumon, hogy a fém keret sérülékeny, én úgy vettem kéz alól, hogy 2 sarkán van egy apró, elhanyagolható ütődés..
    - EMUI remek..
    - Támogatottság: Én és pár fórumtárs megkapta a jogosultságot a 6.0 Android béta tesztelésére, szóval nemsokára jön a hivatalos..

    Szerintem itt sokan fogják osztani ezt a véleményt: Egy szó mint száz, örülök, hogy ilyen telefonom van, megvenném újra mert borzasztóan jó telefon, a kamera, a gyorsaság, a kijelző mind odateszi az élmezőnybe, nem hiába lett az év telefonja idén (Nem tudom melyik rendezvényen jelentették be)

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

  • Ferenczi Áko

    addikt

    válasz Wa2x_ #2529 üzenetére

    Bocsánat, a bővíthető memórát kihagytam, amit ugyebár a gyártók a csúcstelefonjaikból manapság előszeretettel kihagynak, tisztelet a kivételnek.. :U

    Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Új hozzászólás Aktív témák