Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    válasz bubus66 #2765 üzenetére

    Hja kérem a FR sokszor csodákra képes! A FB meg az egyik leggyilkosabb energia zabáló apk.

    [ Szerkesztve ]

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

  • e_r_i_c

    csendes tag

    válasz bubus66 #2765 üzenetére

    Mi lenne az a full Wipe bővebben?

    Arról lehetne majd egy bejegyzést csinálni az összefoglalóban, hogy mely applikációk azok, amelyeket gond nélkül le lehetne törölni a készülékről anélkül, hogy az android meghibásodna, illetve ezt hogyan is kell. Utóbbit az előző telefonjaimon is meg akartam csinálni, de nem nagyon tudtam hogyan kell.

    A merülésről:
    Nap végére nekem mindig olyan max 75-80%-ra merült, de mostanság már lemegy 65-re is. Tegnap volt már 55 is. Nem nagyon használtam napközben, munka miatt elsősorban. Első körben neteztem rajta (Google Chrome), illetve zenét hallgattam (PowerAmp), este pedig egy tíz percet telefonáltam.
    A beállításoknál a programok kezelésénél mindent bezártam, ámbár tudom, hogy ennek ellenére is futhatnak tovább a háttérben.
    Nekem 4G-n van, mert a munkahelyen sajnos 3G-n hagyom nincs térerő. Ezt nem tartom hibának, mert nálunk olyan "jól" van megépítve az egész épület, hogy csak a telenornak van térereje. Így örülök még így is, hogy az előző készülékeimmel ellentétben (azok is kártyafüggetlen telefonok voltak, T-mobile-lal) ennek legalább van térereje és elérhető vagyok munkaidőben is.
    Mondjuk eddig még nem volt olyan, hogy több napra elmentem volna és nem lett volna lehetőségem feltölteni, vagy este ne tudtam volna rádugni töltőre. Szóval nekem ebből a szempontból nem zavaró, ámbár vettem hordozható akkumulátort, ha mondjuk valahová elmennék és eléggé aktív lenne a telefon használat.

Új hozzászólás Aktív témák