Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretive

    aktív tag

    válasz egabi71 #3659 üzenetére

    mi az hogy ennyi probléma?
    1, egy darab jelentős problémám van! azt úgy hívják, hogy jogosultságkezelés, az már sok? a többi nem 'probléma', hanem a normálistól való eltérés,hibajelenség, ezeket szokták orvosolgatni az fw frissítésekkel.
    de mintha nem csak én írtam volna ide "hibát".
    megírtam egy szép és hosszú választ, de elszállt az egész hsz az elküldés során, nem kezdek bele újra, több telót használok,több célra, ezért több telónak kell kellően biztonságosnak és droidosnak is lennie, és azért nem veszek 'olyan' vagy más telót,mert ezt újonnan 10-ért szereztem,ennyit azért röhögve megér,ezt elismerem! :) és most épp nem szándékozom emellett kínából rendelni 40-50-xx-ért újabb telót (ami ennek a kritériumnak megfelel, de más paraméterében pl. a kamera részben meg sokkal gyengébb), sem pedig itthon keresni és megvenni egy még drágább alternatívát,ami azért még tetszik is. de ha valaki szerez nekem egy original fekete p6-ot kitkat-el és kártyafüggetlenben min. 1 év gyári garival,szívesen elcserélem vele ezt. persze nem ez a cél, a jó megoldás az lenne, ha a korábbi típusok jó tulajdonságai nem halnának ki vagy tűnnének el az újabb típusokban.

    Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

Új hozzászólás Aktív témák