Új hozzászólás Aktív témák

  • feketepeti

    aktív tag

    válasz djbelo #1009 üzenetére

    Az a törvény egy ideje nem hatályos...

    Régen volt olyan h 15 nap ill 30 cserekészülékkel talán, de a jelenleg hatályos jogszabályban annyi van, hogy törekedni kell a 15 napon belüli javításra és kész. Nincs konkrét jogkövetkezmény definiálva, ha nem teljesül.

    Aztán mehetsz békéltető testülethez ha nagyon nem megy a dolog :)

    Szóval nem azért mert ennyire kényelmes vagyok, de legyünk már tisztában azzal, hogy a jótállás-szavatosság az egy szolgáltatás, amiért fizettem, méghozzá előre és joggal várom el, hogy normálisan működjön.

    Épp ezért olcsóbbak a sufniboltok, szürkeimportos helyek, mert ezt nem építik bele az árakba.

    De komolyan, nem veletek akarok vitázni, csak félre ment a diskurzus, mintha én lennék hülye, hogy nem cseszem az időmet napi 5 telefonnal stb. stb.

    A teló dokumentáltan beérkezett a szervízbe, dokumentáltan "alkatrészre vár" a státusza akármennyit telefonáltam volna. Elvileg ma jön meg a cucc és azonnal csinálják.
    Terészetesen mozgósítottam a háttérben erőket, de ők is ennyit tudtak megerősíteni.

    Ez pedig továbbra sem az én hibám, hanem egy szarul felépített szolgáltatásé.

Új hozzászólás Aktív témák