Új hozzászólás Aktív témák

  • jilian

    addikt

    Meg próbáltam kicsit vissza olvasni a telefonról de a 800 hsz-ből 650-en megy a rinya a GMS miatt.
    Szerintem ez már kicsit túlzás. :U
    Azok az emberek akik meg megveszik és sír a szájuk a "hiányosság" miatt, megérdemlik. Remélem lett pár kéretlen őszhajszálluk....
    Ha arra nem képesek vásárlás előtt tájékozodjanak legalább ne fikázzák utána hanem nyeljék le. ;]
    Vagy egyeseknek csak úgy az ölébe hullik ez kissebb összeg? :F Irigylem őket.....

    Tudjátok mit csináltam mielőtt megrendeltem?
    Hát leültem 1 percre és belenéztem a telefonba.
    El árulom az appok 90%-át kb 1 éve meg se nyitottam a játékokra ráuntam, tehát amiket használok alkalmazásokat 9% meg simán fel lehet telepíteni a HMS-sel.
    Egyedül egy banki alkalmazást nem találtam még meg ami fontos lenne, de abba is belegondolok, hogy azt aztán végképp tudom másképp használni. Pl. otthoról egy full fapados tartalék telefonról. A számlákat feladni úgysem fontos egyből átutalni, bőven tudok várni estig... :K
    Tehát abszolút nem nagy érvágás nekem a gugli appok hiánya, az eredeti jútúbot egyenesen rühellem a sok mocskos reklám miatt, a Gmail simán mehet másik kliensre, maps? Pfff van másik...

    Ha az órát és fülest leveszem az árból ~650€ - ra jön ki. (a jelenlegi árfolyamon számolva sincs 240-be) tehát eladom a jelenlegit 150-ért, 90-be lesz a telefon.

    Simán jó váltás.

Új hozzászólás Aktív témák