Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jencsikdani

    tag

    válasz feloman #2025 üzenetére

    Szia! hogyha Email címmel regisztrálsz , és utána adod meg a telefonszámot azt nyugodtan átállithatod magyarra, az nem fogja befolyásolni. nem tudom azt se hogy működik-e itthon csak 1 p40 lite van azon pont nem működött az egész dolog, de a facebook oldalt ahol olvastam azt írta akinek sikerült bejelentkeznie hogy az olasz régiós emui 12 az lezárult , 700/1000 emberrel , de elvileg Német régióval még működik , én próbáltam mindkettőt p40 lite on és Mate 20 pro-n is egyiken se ment nekem, a srác aki kitette az egészet annak ment mindkettő p40 lite-on. nem tudom min múlik valakinek hátha sikerül.
    szóval igazából csak annyi hogy
    -Email címmel regisztrálsz olasz vagy Német régióval , onnan tovább lépsz , ahol kéri a telefonszámot azt átállithatod Magyarra.
    -Ha kész van a telefon beállitásaiba is átállitod Olasz/Német-re, onna belépsz appgallerybe elvileg ott is alul feldobja ogy a régiód megváltozott , át is állitja magát , ugyan ez a My huawei-be ha mind ez megvan megnyitod a beta alkalmazást , bejelentkezel az újonnan létrehozott Huawei ID vel , Rámész hogy Személyes - Csatlakozás a projekthez - Elérhető Projektek és elvileg ott kell lennie hogy EMUI 12 P40 LITE , csatlakozol és 2-3 nap múlva megkapod a frissitést.. Elvileg

    Huawei Mate 20 pro --> *Xiaomi 12T*

Új hozzászólás Aktív témák