Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    Üssetek agyon, de nem értem ezt a "döbbenetes részletesség" ill. egyéb dicsőítő frázisokat.
    A képeket elnézve, azok nagy átlagban semmivel sem jobbak, mint mondjuk a 6(!!!) évvel ezelőtti Nokia 808 képei, egy normális sok-sok éves digitális kameráról nem beszélve. Tudom-tudom, apró érzékelő meg stb. De könyörgöm, akkor ne csináljunk már úgy, hogy ez mekkora szenzáció. Ennyiért meg főleg ne.
    Értem én és elfogadom, hogy ez egy jó telefon, mobilos viszonylatban jó kamerával, de ezt a dicsőítést nem tudom hová tenni. Ha ugyanis a mobil képernyőjén nézegetem a képeket, akkor rengeteg telefon hozza ezt vagy hasonló minőséget, mégsem ekkora a hype körülöttük. Ha nagyítok, akkor meg főleg jönnek a hibák, akkor látszik, hogy hát azért mos is a kamera, ez is csak vízfestményt produkál, ez is zajos stb.
    Jó a teszt, köszönjük szépen, :R csak nekem kissé túlzás ez a szintű feldicsőítés vagy minek nevezzem. Lehet bannolni.

    [ Szerkesztve ]

  • BigBear

    senior tag

    válasz Bone123 #32 üzenetére

    Igaz, valóban fogalmaztatok meg kritikát is, de ha az összképet nézed, mégiscsak túlzóan pozitív az a vélemény számomra - és ahogy a hozzászólásokat olvasom - mások számára is.
    Jó a telefon, ez igaz. Műszaki téren ott van a csúcson. Jó a kamera is. De sajnos - lehet, hogy egyelőre, majd meglátjuk mit hoznak a frissítések - kicsit sem érzem kiemelkedőnek az eredményt. Jók az éjszakai felvételek, átlag halandónak tuti az egész, de számomra továbbra is sok a zaj, illetve mosottak a képek. Ezen az áron pedig főleg.
    Ha fogalmazhatok meg véleményt, akkor ennyi pénzért max. 4/10.
    Az, hogy az említett telefon vastag?
    Biztos én vagyok egy kőbunkó, de nagyon nem tetszik az irány, ahová haladnak a gyártók, de ahogy tapasztaltam, ezzel sok ember van így. Vékonyítás, de közben kiáll a kamera, foghatatlan a telefon, hajlik, törik, az akkunak nem marad normális hely, emiatt örülünk, ha egy - jó esetben kettő - napot kibír a telefon gyengus nyomkodással. Közben egy 5,5"-os telefont mininek neveznek, az átlagos méret lassan 6" feletti. (Oké, a kávák kisebbé váltak, de azért nem lettek kicsik a telefonok.) Notch hülyeség, kameralyuk stb.
    Visszasírom az X10 minit. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • BigBear

    senior tag

    válasz WiZARD #50 üzenetére

    Nem a 808 és P30 között, hanem irányként mondtam az akku dolgot.
    (Bár ettől függetlenül az a telefon is kb. két napot ment a kis akkujával. Akkor hol a fejlődés? A száraz teszteket hagyjuk. Ez olyan mint a kocsik fogyasztása. Nálam a gyakorlat akkor is kb. 1-2 nap volt, meg most is kb. 1-2 nap szinte bármelyik extrábbnak mondott telefonnal.)
    Ahogy írtam, kőbunkó vagyok, na. Simán elfogadom, ha egy telefon 1,5 cm vastag, mondjuk 5" körüli a kijelző, cserébe meg elmegy egy hétig aktív nyomkodás mellett. Jujj, bilibe lóg a kezem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák