Új hozzászólás Aktív témák

  • BigBear

    senior tag

    válasz Bone123 #32 üzenetére

    Igaz, valóban fogalmaztatok meg kritikát is, de ha az összképet nézed, mégiscsak túlzóan pozitív az a vélemény számomra - és ahogy a hozzászólásokat olvasom - mások számára is.
    Jó a telefon, ez igaz. Műszaki téren ott van a csúcson. Jó a kamera is. De sajnos - lehet, hogy egyelőre, majd meglátjuk mit hoznak a frissítések - kicsit sem érzem kiemelkedőnek az eredményt. Jók az éjszakai felvételek, átlag halandónak tuti az egész, de számomra továbbra is sok a zaj, illetve mosottak a képek. Ezen az áron pedig főleg.
    Ha fogalmazhatok meg véleményt, akkor ennyi pénzért max. 4/10.
    Az, hogy az említett telefon vastag?
    Biztos én vagyok egy kőbunkó, de nagyon nem tetszik az irány, ahová haladnak a gyártók, de ahogy tapasztaltam, ezzel sok ember van így. Vékonyítás, de közben kiáll a kamera, foghatatlan a telefon, hajlik, törik, az akkunak nem marad normális hely, emiatt örülünk, ha egy - jó esetben kettő - napot kibír a telefon gyengus nyomkodással. Közben egy 5,5"-os telefont mininek neveznek, az átlagos méret lassan 6" feletti. (Oké, a kávák kisebbé váltak, de azért nem lettek kicsik a telefonok.) Notch hülyeség, kameralyuk stb.
    Visszasírom az X10 minit. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák