Új hozzászólás Aktív témák

  • Sántha Lajos

    tag

    Kérdezni szeretnék , a fotózásnál az esti mód-ról .Az előbb láttam you tube-on egy videót :
    Night Mode on a BUDGET Smartphone Camera!? Tudom you tube algoritmus butít , de nekem az jött át hogy nagyon szép képeket lehet lőni este ÁLLVÁNY NÉLKÜL , persze ha utólag egy kicsit szerkesztjük a képeket , még jobb lehet a végeredmény .(elnézést ha egy kicsit szájbarágós a fogalmasásom).
    VISZONT a tesztben meg ezt lehet olvasni :Éjszaka sincs gond a dinamikával és a fehéregyensúllyal, viszont a fókuszálás lassabbá válik, az esti többexpós mód pedig igazából csak egy állvánnyal együtt hasznos, hardveres képstabilizás nélkül szellemképes masszát tud csak csinálni az, akinek nem tripodból van a keze. (kamera frissítésre gyanakszom a teszt megírása után). Na végre a kérdést is felteszem :) . Este állvány nélkül meg tartja az éjszakai módot ? Meg szerintetek (akiknek megvan a teló), milyenek az esti fotó minőségre ?
    És persze tudom le lehet írni hogy vegyek P30-at az tuti jó , de én pont azért kérdezem mert a Huawei p20-ban (egyik esélyes nálam )optikai képstabilizátor van , ott nem lehet ilyen kérdés se. Ha esetleg fel is raknátok pár képet (nem csak éjszakait) , azt megköszönném .

Új hozzászólás Aktív témák