Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Én még hozzá sem szóltam ehhez a cikkhez (pedig a megjelenés óta figyelem a topikot), mert mindenki leírta a véleményét, és sajnos a többséggel egyet kell hogy értsek.
    Mindenki a kamerát várta a leginkább ennél a készüléknél, mert nagy reklámja volt, hogy über király meg mittudoménmi.
    A teszt képeknél, bár már nem az első eset hogy itt a telefon teszteknél nem teljesen sikerülnek jól a képek ezt már többször is észrevettem, de később kerülnek elő kimondottam jó képek egyes készülékekről.
    Erről is biztos lesznek majd szép képek mint már fentebb linkelt is valaki, bár a mappának az ember írhat bármit nagyon jól tudjuk mivel lett a kép készítve, aztán meg lehet egy tükrös masinával készültek, ugye ilyenre is volt már példa.
    Szóval első nekifutásra én sem estem hanyatt tőle, sokkal többet vártam a kamerával kapcsolatban, a többi nem nagyon érdekel a telefonokkal kapcsolatban, mert minden mai csúcs kategóriás telefon kb ugyan azt hozza mint a másik.. Most, hogy 0,03s idővel kevesebb idő alatt tölti be a játékot vagy nyit meg egy lapot a böngészőben szerintem senkit nem érdekel. Mint ahogy az sem, hogy most 3200as aksi van egy telefonban vagy 4000es. Általában a nap végén mindenki fogja tölteni, mert aki úgy használja hogy reggeltől estig le sem teszi a kezéből full mindegy 14 vagy 32%-on fogja tölteni, de fel kell tegye.. Most 7 vagy 8 óra SoT van, szerintem nem mindenkit érint. Ha meg valaki azt mondja, a telefonon dolgozik, és kell neki a napi 15 óra SoT egy napra, ott valami nincs rendben..

    Szóval igen is egyetértek, akik a kamerát fikázzák, mert első nekifutásra több képet / tesztet elnézve nem éppen a legjobbak közé sorolhatóak. A többi meg olyan amilyen.. Mindenki talál mindenben hibát..
    Legyen az biliműanyag, ugye pár éve ez ment.. Akkor üveg előlap/hátlap, egy ujlenyomatgyújtő szarság, ikonkészlet, telefon mire hasonlít vagy mire nem.. Mindenben lehet találni hibát, mert az emberek akarnak! találni, mert ilyen az ember.. Egyszer ez a baja, egyszer az.. Nem fognak olyan telefont csinálni, ami mindenkinek egyformán meg fog felelni, bármelyik területről is legyen szó.. SW/HW vagy kinézet..
    Mindegyikkel lesz bajuk az embereknek.

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz borand #373 üzenetére

    Gondolom wifi-n keresztül..
    De sok mindenben nincs wifi, régi hifikben, mint lentebb írták klíma, beltéri egységek stb..
    Erre jó az infra meg a SURE. :P

  • fRooStzzZ

    senior tag

    válasz borand #376 üzenetére

    Csak olvasva a topikot, sokan hiányolják az infrát jogosan, mert sok mindenhez jó, még ha sokan úgy is gondolják hogy elavult dolog már, mert mindenhez jó. Kapu távirányítóra, meg mindenre..
    Csak ugye nem mindenki köt hálózatra mindent, amit csak rá lehet dugni..
    Nekem is smart tv van, de akkor látott netet utoljára, mikor a frissítettem a rendszert..
    Ugye már mindenki köt mindent a hálózatra, holott tök felesleges szerintem, aztán meg van a másik véglet, a sok paranoiás, végül is jogosan mert ugye nem hallottunk elég hírt arról hogy távolról ki be kapcsolgatnak mindent ami hálózaton van..

Új hozzászólás Aktív témák