Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janosibaja

    őstag

    válasz Risard #2736 üzenetére

    Néha napközben ott kell hagynom a telefont az asztalon, pedig várok sürgős üzeneteket. (Meg van ennek az oka.)

    Ezért szeretem (egyéni mánia, OK, de eddig mindig működött), ha visszatérve nem kell felnyitnom a képernyőzárat, kotorászni, hogy mi történt a távollétemben, hanem már a LED pislogásából tudom, munkahelyi e-mail, Gmail, Hangouts, Messenger üzenet jött, vagy nem fogadott hívásom volt... Mindet használom munkára.

    Most is meg tudom csinálni az alább felsorolt appokkal különböző színűekre a LED jelzésket, de újraindítva a mobilt, vagy kis idő elteltével már nem működnek. (Igen, kiveszem az akkuoptimalizálás alól, megadom nekik az engedélyeket stb.)

    Használtam a Light Flowt, a Light Manager Pro-t, és a LED Blinker Pro-t is.

    De legalább az AOD tudná ezeket a jelzéseket kezelni (tudom, tudom papelado barátom, ez az AOD nem AOD :) ), de nem, csak a nem fogadott hívásokat és SMS-eket hajlandó jelezni.

    Fel lehet a telóra harcolni AOD-nak a Glance Plus-t (fizetős, egy darabig megy, aztán pont mire kiderül, hogy nem műxik, le is járt a visszatérítési idő). A Glance Plust is minden általam ismert teló elviseli, csak a Huawei P20 Pro nem.

    Ezzel együtt szeretem ezt a telefont, újra megvenném, csak ezeket a már-már iPhone-os kényszerű és fölösleges limitációkat nehezen veszem tudomásul. Mert hát apróságokról van szó, igazán engedhetné a Huawei.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák