Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    válasz #98880768 #342 üzenetére

    Na azért még kíváncsi leszek a valós felhasználói véleményekre erről a telóról.
    Páran nagyon lehúzták, úgy hogy még sosem volt vele dolguk.

    Nekem az tetszik benne, hogy másabb, mint a sablon galaxy S. Nekem is s8 van, de s6 edge, s7 edge, s8, s9, a8, nem mernek szakítani a bevált recepttel, szinte alig van különbség a generációk között. (klasszikus iphone vonal 6tól 8ig dettó, dög unalom).
    Itt legalább van notch, ami ízlés szerint kapcsolható, 3 kamera, ai funkciók, nagy akksi. Oké, nem lett az összes funkció hibátlan, de legalább próbálkoznak. :)

    Értem a kamerára fanyalgókat, nem lett mindent alázó, mint ahogyan bereklámozták, de azért szégyenkezni sem kell vele. Jó fényviszonyok között, belenagyítva (és nyilván szituációtól függően) más gyártók képesek jobb képeket készíteni. Viszont ahol a legtöbb telefon elvérzik, kevés fénynél, gyors mozgásnál stb, ott úgy tűnik, hogy jobban szerepel a p20 pro.
    De igazából még nem láttam olyan tesztet, ahol kifejezetten rosszat mondtak volna a kameráról, talán csak ebben a topicban volt jellemző. :)
    De amúgy vannak ilyen, ilyen és ilyen tesztek is róla.

Új hozzászólás Aktív témák