Új hozzászólás Aktív témák

  • Drakmusz

    őstag

    válasz hito #2515 üzenetére

    Azért szerintem az ilyen dolgokat objektíven is meg lehet ítélni.
    Én azért olvasgatom a fórumot,mert lehetőségem lenne lecserélni a jelenlegi mobilomat egy ilyenre.A telefonáláson kívül csak fényképezésre használnám.
    Ebben a tekintetben viszont még nem tudott meggyőzni.Abban nincsen vita hogy a kamerás szolgáltatások viszonylatában messze a riválisok előtt jár.A képminőség viszont már egy másik lapra tartozik.Majd később biztosan javítanak a tömörítésen,egyelőre így nem túl acélos a produkció.
    10 megapixelen összehasonlítottam az enyémmel(Pixel XL),de ott csak 7,7 megapixel van 4:3-as képarány mellett.És még így is sokkal nagyobbak voltak a képek.
    Kicsit olyan kihagyott ziccer érzésem van,hogy ha erre a szenzorra rápakolt volna a Huawei 20 megapixelt,semmi gond nem lenne.
    Az viszont biztos hogy amióta érdekel a mobilos fotózás,ennyire ellentmondásos készüléket még nem láttam.
    Vannak egészen jó képek,néha meg....
    Nálam legalább ezt a szintet kellene hoznia,az esti fotózás annyira nem érdekel.
    Pedig abban kétségkívül nagyon tudja a dolgát.
    Nem volt szándékomban hangulatot kelteni,csak reagáltam az utóbbi idők kamerás mizériájára.
    Mindenkinek problémamentes használatot kívánok!
    Béke!:)

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

Új hozzászólás Aktív témák