Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz1000

    tag

    válasz Pompi #172 üzenetére

    designer/niche külseje van, majdnem tiszta androiddal, kvázi google pixel érzésed van
    menőbb, cuccosabb, jobb.
    hardverben legalább annyit tud, bár én azt pont nem néztem annyira, mivel játékok nem érdeklnek
    annál inkább hogy munka/appok között pl villámgyorsan váltson, indítson és ebben már az 5T is nagyon jó volt.

    meg kell nézni a videókat, szélvészgyorsan indit, vált a telefon, szinte már már irreális, gyanús
    tegnap hosszan próbálgattam egy p20-at, egyáltalán nem volt ENNYIRE gyors. bár nem rossz teló, egyszerűen csak túlárazott.

    ezen kivül az UI elég gagyi, kinai, látszik h kinai szemeknek lett tervezve, európai szemmel egyáltalán nem néz ki jól, nem "cuccos", mint egy tiszta android. röhejes h minden gyártó vmi balf.. saját uit erőltet, holott a tiszta android gyönyörű és gyorsan működik.

    140ért bármikor bevállalnám. hiszen relative szép maga a készülék, és jó kézben tartani, van egy ilyen tömör , leherekített érzése, a súlya is pont jó. (de minél előbb romolnék rá egy lineage OS-t v hasonlót)
    ha 140 nél többet akarok költeni akkor nem kérdés, h 5T
    190 körül meg egy vicc... sajnos ezzel azt az idióta vásárló réteget célozzák már meg, aki abból dönti el a telefonja minőségét hogy mennyit fizetett érte, miközben még a telefonja legalapvetőbb paramétereit se ismeri...

    én most komolyan gondolkoztam a p20ban, egyszerűen k soknak érzek ennyi pénzt érte.

Új hozzászólás Aktív témák