Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz wdx #8355 üzenetére

    Nagyon szépen kérlek, ne mentsd őket! A DND-nél hagytam, hogy megdumáljatok (főleg, mert azt tényleg lehet innen is, onnan is "nézni").
    De, ez úgy sz@r, ahogy van. Ebbe teljesen fölösleges volt egyetlen mérnöki munkaórát is beleölni. Arról nem is beszélve, hogy ha hagyták volna az Android-ban alapól benne lévő megoldást, akkor 100x jobb lenne.
    De, nem, faragtak bele egy tényleg semmire nem jó vackot. És ez évek óta, minden Huawei telefonban (legalábbis úgy tűnik) ilyen. Ki sem akarják (vagy tudják) javítani. Hogy van ez???!
    Anno a Miui-t - amikor kezdtem belőle kiábrándulni - az egyik kollégám azzal védte, hogy azért tök jó, mert szinte nem kell hozzá semmit leszedni, mert az átlag user-nek ott van benne minden (a Vér Pisti meg majd szed le ezt-azt a Play!-ről, ha kell neki). Ezt meg kellett neki adjam.
    Két hete ismerkedem az Emui-val és azt hittem ez is olyan lesz, csak pepitában. Hát, azt kell mondjam, hogy sokkal rosszabb ... szerintem.
    No, és akkor a tetejében. Szól a felhasználó, jelzi a hibát, és nem az jön vissza, hogy tudunk róla, dolgozunk rajta, hanem, ez a, "ha nem tetszik használj mást".
    Csak itt tényleg nem arról van szó, hogy ez nekem nem tetszik másnak meg igen, hanem sokkal inkább arról, nekem nem tetszik más meg lesz@rja. Azt az embert ugyanis nem tudom elképzelni, aki erre meggyőződésből rá meri mondani, hogy így jó, és soha rosszabbat.
    Na, jó, befejeztem a picsogást. :)

Új hozzászólás Aktív témák