Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztyepadzso

    őstag

    válasz <Adamsky> #13686 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    "A kérdés második felére viszont én látok megoldást. Nálam a "Smart Lock" alatt van "Trusted places". Nem próbáltam, de szerintem ezt keresed ..."
    Elvileg azt hozzáadtam, de ugye ahhoz kell a helymaghatározás, az meg minek menjen, ha otthon van, és a Wifi megy. Megmondom őszintén, most nem lelem az XZ1-ben, az ötpontos Smart Lock listában, meg nem vagyok otthon hogy kipróbáljam, de emlékeim szerint, amikor az otthoni wifit hozzáadtam a telefonhoz, akkor megkérdezte, hogy a smart lockkal feloldva tartsa-e a wifi a telefont. Nekem ez jelenik meg a smart lock listában:
    Viselés felismerése / megbízható hely / megbízható eszköz / megbízható arc / Voice match.
    Mintha a p10-ben 4 lenne, nem öt. Vagy ha nincs megbízható eszköz, akkor az nincs ott?

    "Kicsit nehezen esett le, miről is beszélsz, de aztán beugrott, hogy Oreo alatt a "secure lock settings"-en belül be lehetett állítani, hogy pl. timeout után mennyivel zárja le (nem a kijelző kikapcsolásáról beszélek) a készüléket. Nálam ez "immediately" volt állítva, ezért most fel sem tűnt, hogy ez a Pie-ban - szőrén-szálán - eltűnt. Jó kérdés, hogy ez vajon Google vagy Huawei fícsör?"
    Ez megnézem, ha hazaérek, az EMUI-nak sajnos nem ismerem olyan jól a menőjét, hogy erre csuklóból válaszolhassak.
    Jelentkezek, ha kiderültek a dolgok!

Új hozzászólás Aktív témák